K12net English
Yönetim Kurulu
Rafet DALGIÇ
Yönetim Kurulu Başkanı

1941 Bulgaristan doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu. Evli bir kız ve erkek çocuk sahibi.

Fehmi ENGİNALP
Kurucu Temsilcisi

1948 Ermenek doğumlu. Mersin İlköğretim Okulu ve Fatih Öğretmen Enstitüsü Türkçe Bölümü mezunu. Uzun yıllar öğretmenlik yaptı. İlk ve orta öğretim öğrencilerine yönelik dilbilgisi, masal ve öykü kitapları yazdı. Evli, bir kız ve bir erkek çocuk sahibi.

Hakan ERDOĞAN
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1969 İstanbul doğumlu. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu. Evli , bir kız ve bir erkek çocuk sahibi.

Süleyman BAHAR
Yönetim Kurulu Üyesi

1954 Bulgaristan doğumlu. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunu. Evli , bir kız ve bir erkek çocuk sahibi.

M. Cem GÜZEL
Yönetim Kurulu Üyesi

1970 Diyarbakır doğumlu. Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu. Evli ve bir erkek çocuk sahibi.

Deniz DALGIÇ
Yönetim Kurulu Üyesi

Türkiye ve ABD’nin en prestijli üniversitelerinde eğitim görmüş, yapı sektörünün köklü kurumlarından olan aile şirketlerinde faal çalışan bir mühendis olmasının yanı sıra, kuruluşundan bu yana yoğun emek verdiği TED Bursa Koleji bünyesinde uzun yıllardır eğitim sektöründe aktif rol alıyor. Ödüllü bir sporcu olan, üniversitelerin mühendislik bölümlerinde ders veren Dalgıç, kamuyunda özellikle çocuklara yönelik sivil toplum ve sosyal sorumluluk projeleriyle tanınıyor. Dalgıç, 1969 İstanbul doğumlu. Bursa Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde eğitim gördü. Mezuniyet sonrası ABD Kaliforniya Santa Clara Üniversitesi’nde Yüksek Lisans ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde doktora yaptı. Babasıyla birlikte yönettikleri Yonca İnşaat’ın yanı sıra, TED Bursa Koleji’nde Eğitimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi. Evli ve iki erkek çocuk sahibi. İyi derecede İngilizce biliyor. Lise yıllarında gönül verdiği basketbolda profesyonelliğe üniversite eğitimi sırasında Efes Pilsen’de adım attı, pek çok başarı, madalya ve şampiyonluklar kazandı. Halen yorumcu ve oyuncu olarak basketbola katkısı sürüyor